Phanteks Glacier One 280MP CPU Kylare -B-Grade 280mm Radiator, 115x/1200/1366/2066, AM4/sTRX4/TR4
Phanteks PH-GO280MP_DBK01
Art.nr: 19269
{$antal} {$enhet} i butikslager
1 119,20 kr
| Prestanda | |
|---|---|
| Fläktdiameter | 14 cm |
| Maximalt luftflöde | 93,05 cfm |
| Rotationshastighet (max) | 2200 RPM |
| Rotationshastighet (min) | 500 RPM |
| Stödd processor uttag | LGA 1150 (uttag H3), LGA 1151 (uttag H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), Uttag AM4, Socket TR4, Socket sTRX4 |
| Ljudnivå (hög hastighet) | 39,1 dB |
| Ljudnivå (låg hastighet) | 18 dB |
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Belysningsfärg | Multi |
| Fläktanslutning | 4-stift |
| Antal fläktar | 2 fläkt/-ar |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Mått, fläkt (B x D x H) | 140 x 140 x 25 mm |
| Vikt | 2,23 kg |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Phanteks |
| SKU | PH-GO280MP_DBK01 |










