Elite Screens T119UWS1 Tripod Portable Projection Screen 213x213 cm/119 tum, 1:1
Elite Screens T119UWS1
119 tum
Art.nr: 26618
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
1 832 kr
15,39 kr / tum
| Prestanda | |
|---|---|
| Diagonal | 3,02 m (119") |
| Native bildförhållande | 1:1 |
| Synlig skärmbredd (B) | 2,14 m |
| Synlig skärmhöjd (H) | 2,14 m |
| Design | |
|---|---|
| Fallfärg | Svart |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 2134 mm |
| Höjd | 2134 mm |
| Vikt | 12,1 kg |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Elite Screens |
| SKU | T119UWS1 |
Elite Screens T71NWS1 Tripod Portable Projection Screen 127x127 cm/71 tum, 1:1
Nyhet!
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
71tum
Art.nr: 26620 1 079,20 kr
15,20 kr/tum
Elite Screens T85NWS1 Tripod Portable Projection Screen 153x153 cm/85 tum, 1:1
Nyhet!
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
85tum
Art.nr: 26619 1 159,20 kr
13,64 kr/tum
Elite Screens T99NWS1 Tripod Portable Projection Screen 178x178 cm/99 tum, 1:1
Nyhet!
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
99tum
Art.nr: 26621 1 319,20 kr
13,33 kr/tum
Elite Screens T113NWS1 Tripod Portable Projection Screen 203x203 cm/113 tum, 1:1
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
113tum
Art.nr: 26501 1 479,20 kr
13,09 kr/tum











