| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 7,5 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Grafikupplösningar som stöds | 4096 x 2160 |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| HDMI-version | 2.0 |
| Ytterhöljets material | Återvunnen polyvinylklorid (rPVC) |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Vikt | 45 g |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | MicroConnect |
| SKU | ECO-MC-HDM19197.5V2.0 |
HDMI-kabel MicroConnect ReConnect, HDMI 2.0, 4K@60Hz, 0,5 meter - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
0,5meter
Art.nr: 23934 127,20 kr
254,40 kr/meter
HDMI-kabel MicroConnect ReConnect, HDMI 2.0, 4K@60Hz, 1 meter - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1meter
Art.nr: 23940 135,20 kr
135,20 kr/meter
HDMI-kabel MicroConnect ReConnect, HDMI 2.0, 4K@60Hz, 1,5 meter - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1,5meter
Art.nr: 23932 151,20 kr
100,80 kr/meter
HDMI-kabel MicroConnect ReConnect, HDMI 2.0, 4K@60Hz, 2 meter - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
2meter
Art.nr: 23935 159,20 kr
79,60 kr/meter
HDMI-kabel MicroConnect ReConnect, HDMI 2.0, 4K@60Hz, 3 meter - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
3meter
Art.nr: 23936 167,20 kr
55,73 kr/meter
HDMI-kabel MicroConnect ReConnect, HDMI 2.0, 4K@60Hz, 4 meter - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
4meter
Art.nr: 23937 239,20 kr
59,80 kr/meter
HDMI-kabel MicroConnect ReConnect, HDMI 2.0, 4K@60Hz, 5 meter - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
5meter
Art.nr: 23941 263,20 kr
52,64 kr/meter
HDMI-kabel MicroConnect ReConnect, HDMI 2.0, 4K@60Hz, 10 meter - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
10meter
Art.nr: 23939 487,20 kr
48,72 kr/meter








