Microsoft Surface Arc Mouse, Bluetooth - Ljusgrå
Microsoft FHD-00002
1 000 dpi
Art.nr: 20903
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
1 079,20 kr
1,08 kr / dpi
| Mus | |
|---|---|
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Rörelse upplösning | 1000 DPI |
| Antal knappar | 2 |
| Användningsområde | Resor |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Scrollhjul riktningar | Vågrät/lodrät |
| Bluetooth-version | 4.1 |
| Rörelsedetektor-teknik | BlueTrack |
| Scroll-typ | Röra |
| Antal programmerbara knappar | 2 |
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | |
| Formfaktor | Tvåhänt |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Vikt | 82,5 g |
| Bredd | 131,1 mm |
| Djup | 51,1 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| Antal batterier | 2 |
| Batteriteknik | Alkalisk |
| Batterityp | AAA |
| Strömkälla | Batterier |
| Förpackningens innehåll | |
|---|---|
| Batterier medföljer | Ja |
| Systemkrav | |
|---|---|
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Microsoft |
| SKU | FHD-00002 |
Microsoft Surface Arc Mouse, Bluetooth - Grå
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000dpi
Art.nr: 25223 759,20 kr
0,76 kr/dpi
Microsoft Surface Arc Mouse, Bluetooth - Grå
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000dpi
Art.nr: 5204 839,20 kr
0,84 kr/dpi
Microsoft Surface Arc Mouse, Bluetooth - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager (ber. 2026-04-14)
Beställningsvara (ber. 2026-04-14)
1 800dpi
Art.nr: 22073 839,20 kr
0,47 kr/dpi
Microsoft Surface Arc Mouse, Bluetooth - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000dpi
Art.nr: 4868 839,20 kr
0,84 kr/dpi
Microsoft Surface Arc Mouse, Bluetooth - Grå
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000dpi
Art.nr: 20579 1 119,20 kr
1,12 kr/dpi





