Microsoft Surface Arc Mouse, Bluetooth - Grå
Microsoft CZV-00002
1 000 dpi
Art.nr: 25223
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
759,20 kr
0,76 kr / dpi
| Mus | |
|---|---|
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Användningsområde | Resor |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Scroll-typ | Röra |
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | |
| Formfaktor | Tvåhänt |
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Vikt | 82,5 g |
| Bredd | 55,2 mm |
| Djup | 131,3 mm |
| Höjd | 14,2 mm |
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| Antal batterier | 2 |
| Batteriteknik | Alkalisk |
| Batterityp | AAA |
| Strömkälla | Batterier |
| Förpackningens innehåll | |
|---|---|
| Batterier medföljer | Ja |
| Systemkrav | |
|---|---|
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Microsoft |
| SKU | CZV-00002 |
Microsoft Surface Arc Mouse, Bluetooth - Grå
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000dpi
Art.nr: 5204 839,20 kr
0,84 kr/dpi
Microsoft Surface Arc Mouse, Bluetooth - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager (ber. 2026-04-14)
Beställningsvara (ber. 2026-04-14)
1 800dpi
Art.nr: 22073 839,20 kr
0,47 kr/dpi
Microsoft Surface Arc Mouse, Bluetooth - Svart
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000dpi
Art.nr: 4868 839,20 kr
0,84 kr/dpi
Microsoft Surface Arc Mouse, Bluetooth - Ljusgrå
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000dpi
Art.nr: 20903 1 079,20 kr
1,08 kr/dpi
Microsoft Surface Arc Mouse, Bluetooth - Grå
{$antal} {$enhet} i fjärrlager
Beställningsvara (ber. 2026-04-09)
1 000dpi
Art.nr: 20579 1 119,20 kr
1,12 kr/dpi





